NAMASTE!

Witamy w Poznańskim Centrum Relaksacji i Terapii Ruchem „GARUDA”
ul. Śniadeckich 9/2
Poznań

Centrum powstało w 1997 roku, niedawno świętowaliśmy 15-lecie istnienia. W obecnej siedzibie zajęcia prowadzimy od 2003 roku. Posiadamy także swoją filię w Daszewicach /podstrona:ZAJĘCIA/PLANY/. W Centrum oferujemy Państwu różnorodne zajęcia, głównie o charakterze relaksacyjnym, zarówno grupowe, jak i indywidualne. Proponujemy udział w formach aktywności fizycznej, które swój rodowód wywodzą głównie z Dalekiego Wschodu

Zajęcia są prowadzone przez specjalistów w poszczególnych dziedzinach.

W naszym Centrum możecie Państwo wziąć udział w kursach, warsztatach, wyjazdach weekendowych, obozach, w ramach których możecie rozwijać swoje zainteresowania, zdobyć interesującą wiedzę, poznawać nowych, ciekawych ludzi, doskonalić swój rozwój wewnętrzny

Proponujemy Państwu także indywidualną pracę w zakresie własnego zdrowia. Skierujemy Was do specjalistów z różnych dziedzin (medycyny akademickiej i naturalnej, chiropraktyków itp.), którzy pomogą uporać się z dolegliwościami zdrowotnymi, np. bólami kręgosłupa i stawów, chorobami przewlekłymi, nadwagą i otyłością oraz ich skutkami, nadciśnieniem, wadami postawy (i innymi). Pomożemy Wam poradzić sobie ze skutkami stresu i nauczymy, jak sobie z nim radzić.

Na poszczególnych podstronach znajdziecie Państwo opis i wyjaśnienia terminologii poszczególnych form zajęć /podstrona: OFERTA/ w postaci artykułów, którym staramy się nadać nie tylko popularny, ale również naukowy charakter, cytując najnowsze dane z piśmiennictwa polskiego i anglojęzycznego (naukowego).

Od kilku lat prowadzimy także warsztaty dla nauczycieli (pt. Zrelaksowany nauczyciel) oraz wykłady interaktywne dla dzieci ze szkół różnego typu z zakresu zdrowotnych i wychowawczych aspektów wschodnich systemów relaksacyjno-ruchowych.

Centrum oferuje również cieszące się dużym powodzeniem szkolenia z autorskiego programu "Jogi dla dzieci" dla nauczycieli, pedagogów, psychologów, fizjoterapeutów i instruktorów jogi oraz studentów tych kierunków.

Niedawno (w styczniu/lutym 2013r.) prowadziliśmy zajęcia tai chi i hatha - jogi dla osób niedosłyszących i głuchych (Polski Związek Głuchych).
Obecnie prowadzimy także zajęcia tai chi z Amazonkami (Wielkopolskie Twoarzystwo Amazonki w Poznaniu).

dr Renata Śleboda

Kursy i warsztaty